iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A31 eksik özellik

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-13-2021 01:32 AM)
ahmetsulanç
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy AMerhabalar Samsung a31 telefon güncelleme aldıktan sonra a51de olup da Samsung a31 de olmayan galeride film yapma özelliği benim için çok büyük bir eksikliktir kendim görme engelli olduğum için her uygulama kalk bekle erişilebilir çalışmamaktadır maalesef. Talkback yazmak istedim Kusura bakmayın. neden Samsung galeride film yapma özelliği a31 cihazında yok anlayabilmiş değilim Samsung'dan bu telefona bu özelliği getirmesini rica ediyorum Play Store ve Galaxy Store'daki her uygulama maalesef Talkback ile erişilebilir değil arkadaşımın A50 birinde galeride film yapabilirken, benim a31 cihazımda galeride film yapma özelliği yok. sırf Android 11'e Bu yüzden geçmiştim. Ama hayal kırıklığına uğradım.

2 Yorum
YusufY
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Samsung'un en sevmediğim özelliği benim de her cihaza aynı özellikleri getirmiyor orta ve alt sekmente de fazla önem vermiyor zaten
0 Övgü Puanı
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba ahmetsulanç,

 

Yaşamış olduğunuz durumu, uzaktan erişim ile görsel olarak, sizinle beraber kontrol edip, daha detaylı yardımcı olabiliriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

 

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı