cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 Model Telefon Başlatılıyor! Hatası Hk.

(Topic created on: 01-20-2023 10:44 PM)
373 Views
Tazmania_Devil_1905
Active Level 1
Options
Galaxy A

A31 Model telefonumda şarj bitmesi ve ardından şarj edip telefonu açtığımda Telefon Başlatılıyor ekranında kaldı ve hiçbir şekilde ilerlememekte. Konu hakkında yardımcı olabilecek biri varmıdır? (Ses Kısma + Power tuşlarını denedim.)

Resolved!
11 Comments
Galaxy A

Arakdaşlar sakin olun lütfen. Öncelikle evet telefoun üst ve altıdaki delikler mikrafon yada da kart yuvası açılması için bulunan bir delik mevcut. PC ile bir bağlatı kurmayı denedim sadece oda telefondaki uygulamada da giriş olması gerektiğinden malefes mümkün olmadı. Keşke servise gerek kalmada şu durumdan bir kurtulabilseydim ama malesef sabah bir çm görüşmesi ardında da servis yolu göründü. Son 1 hafatda bu hata çok yaygın bir şekilde bu modellere yansıdığını da ayrıca öğrenmiş bulunmaktayım kimbilir sebebi nedir? 🙄

Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tazmania_Devil_1905,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD