cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 Model Telefon Başlatılıyor! Hatası Hk.

(Topic created on: 01-20-2023 10:44 PM)
489 Views
Tazmania_Devil_1905
Active Level 1
Options
Galaxy A

A31 Model telefonumda şarj bitmesi ve ardından şarj edip telefonu açtığımda Telefon Başlatılıyor ekranında kaldı ve hiçbir şekilde ilerlememekte. Konu hakkında yardımcı olabilecek biri varmıdır? (Ses Kısma + Power tuşlarını denedim.)

1 Solution


Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Tazmania_Devil_1905,

 

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazın Güç tuşu sesi arttırma tuşu sesi kısma tuşları 3 tuşa da aynı anda birkaç saniye boyunca basılı tutarak bekleyin cihaz ekranı kapanmaz ise Güç tuşu sesi arttırma tuşlarına aynı anda birkaç saniye boyunca basılı tutarak bekleyin cihaz yine kapanmaz ise sesi kısma tuşu ve güç tuşları Güç tuşu her iki tuşa aynı anda basılı tutarak Birkaç saniye bekleyin cihaz yine tepki vermez ise detaylı kontrol edilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir söylediğim işlemleri yapmanıza rağmen düzelmez ise cihaz içerisinde parça hasarı oluşmuş olabilir Samsung servisi hakkında bilgi öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 4447711
Galaxy A

Teşekkür ederim ama bunlar ilk denediğim şeyler oldu.  ÇM de malum 08:00  - 20:00 çalıştığından bu hiçbir işime yaramadı. Detaylı anlatım için teşekkür ederim alakanıza :)

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim ne demek önemli değil.
Galaxy A
Cihazınızı bilgisayara bağlayıp sıfırlamayı deneyin.
Galaxy A

Bu aşamaları hiç denememiştim tavsiye için teşekkürler bu şekilde sorunu çözmeye çalışacağım birde.  👍

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kasa mı bu reset deliği olacak? O dediğin şey mikrofon için olan deliktir.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Dediğin mikrofon veya sim kartı deliği.Reset için bir delik yok
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba "Expert_M127F" adlı arkadaşın dediği o öneriyi uygulamayın çünkü samsung cihazlarda herhangi bir reset düğmesi bulunmamaktadır, o dediği delik ise gürültü önlemeyi sağlayan 2.Mikrafon deliğidir eğer oraya yabancı bir cisim ile müdahale etmeye çalışırsanız mikrofon zarar görebilir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefon tepki vermiyor ise yeniden başlatmak için ses kısma + güç tuşuna telefon kendini yeniden başlayıncaya kadar basılı tutmaktır .