cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A31 Ekran

(Topic created on: 11-16-2021 08:58 PM)
162 Views
Yassomnia
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonum şarjdayken baktım dolmak üzere 2 dakika sonra çıkardım ama ekran yoktu tuşlara basmama rağmen ekran gelmedi Başka bir telefondan aradım önce çalmadı ikinci arayışımda telefon çaldı ama benim telefonumda hiç hareket olmadı Sonra açıldı ekran sistem yeniden başlatıldı pini gir dedi 

Aynı sorunu yaşayan oldu mu Ekranla yada sistemle alakalı bir sorun mu var telefonumda acaba 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Aynı durumun tekrar olması halinde cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin Ayrıca cihazınızı daha en güncel yazılım ile kullanmayı da unutmayın yazılım güncellemelerini yapamazsanız cihaz hatalı ve sorunlu çalışabilir

View solution in context

4 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Aynı durumun tekrar olması halinde cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin Ayrıca cihazınızı daha en güncel yazılım ile kullanmayı da unutmayın yazılım güncellemelerini yapamazsanız cihaz hatalı ve sorunlu çalışabilir
Yassomnia
Active Level 3
Galaxy A
Güncellemeleri hep yapıyorum arada bir kontrol bile ediyorum Teşekkür ederim bi daha olursa dediğiniz gibi yaparım
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Bazen cihaz fazla ısındığında kendini yeniden başlatarak donanımın zarar görmesini engellemek için yapabiliyor bu yüzden olabilir
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Ama kesin bu yüzden diyemem