cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A31 Önemsemeyen cihaz

(Topic created on: 11-13-2020 05:32 PM)
95 Views
SAMSUNGGALAXYA31
Active Level 5
Options
Galaxy A

A30 Ağır çekim var ekran kaydı var  A31 yok 

A50 one ui 2.5 gelir A31 gelmez direk one ui 3.0 gelicek derler. AÇIKCASI ARTIK BU cihandan bıktım zaten foruma zaten Samsung ilgilenmiyor 
Teknik destek vasat hep aynı cevaplar çözüm üretmemeler açıkçası pişmanım bu cihazı aldığım için 
9 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Galaxy A31 cihazına One UI 2.5 güncellemesinin gelme olasılığı mevcuttur fakat kesin değildir. Umulur ki istediğiniz özellikler gelir ve sorunlarınız çözülür.
Galaxy A
Bir daha alırsam

Screenshot_20201113-161327_CheckFirm.jpg

mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
A31 android 11 alıcak 12 yide yani bence bu ladar dert etmeye gerek yok. 🙂
Galaxy A
ben sadece bunu dert etmiyorum haksızlık ayrica a51 ve a71 3 yıl güncelleme alacaklar a31 2 yıl
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Bu konuda haklısın en azından A31 e vermeli A2X serisini geçtim ama evet dediğin gibi A3X serisi almalıydı.
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Bu saatten sonra hiçbir cihaz One UI 2.5 güncellemesi almayacaktır. Boşuna beklemeyin
0 Likes
Galaxy A
one ui 2.5 özellikler 3.0 gelicek mi
0 Likes
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Tabiki. A31 cihazı One UI 4 güncellemesini bile alacaktır hiç şüpheniz olmasın. Samsung sadece ara güncellemeleri sunmayacaktır ama ben kişisel fikrim gerek olmadığını düşünüyorum
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SAMSUNGGALAXYA31,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes