cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A30s pil sorunu

(Topic created on: 12-02-2021 09:37 PM)
537 Views
ogzz07
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar a30s cihazımın şarjı %30 veya %35 den sonra saniye sayar gibi düşüyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevenirim herkeste mi aynı sorun var yazılımsal mı donanımsal bir sorun mu acaba? Ayni problemi yasayan var mı? Çözüme ulaşan. Pil durumunuda atıyorum yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

Screenshot_20211202-213557_Samsung Members.jpg

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ogzz07,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
13 Comments
CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Yüksek ihtimalle bataryada sıkıntı vardır diye düşünüyorum kardeşim. Telefoncuya götürmeni tavsiye ederim
0 Likes
ogzz07
Active Level 1
Galaxy A

Cihazimin garantisi var ama forumda ayni sorunu yasayanlar var yazilimsal mi donanimsal mi çözüme ulaşan var mi onu merak ediyorum işim geregi telefonu surekli kullaniyorum ona gore bir cozum uretecegim.

CanerrA32
Active Level 7
Galaxy A
Bence yetkili servise götür
0 Likes
Muratdnc
Active Level 4
Galaxy A
Aynı hata bendede var garanti bitmeden göstermeyi düşünüyorum
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızın bataryası bozulmuş demektir bunu resimdeki sonuca göre söylemiyorum Yazdığınız yazıya göre söylüyorum garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi cihazınıza
%100 bataryası bozuk
0 Likes
ogzz07
Active Level 1
Galaxy A

Tesekkur ederim

0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek rica ederim
0 Likes
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
Sorun yazılımsal olduğu sanılsa da donanımsal. Yukarıda dediğinize göre garantisi de varmış hemen gönderin bence. A30 model telefonum var aynısı bende de vardı herkeste aynı anda olmaya başladığından yazılımsal sanmıştım. Ama batarya şişmesinden dolayı servise yolladım. Batarya doğal olarak değiştiğinden pil sorunum düzeldi. Yollamanı tavsiye ederim
ogzz07
Active Level 1
Galaxy A
forumlarda herkes birsey söylüyor o yüzden karar verememistim tesekkkur ederim