cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30s parmak izi ile ilgili sorun

(Topic created on: 02-02-2020 10:26 PM)
3951 Views
galaxyaa30s
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy a30s cihazım var parmak izi tarama yaparken (gece modu açık olduğunda daha belli oluyor) ekranda koyu yeşil bir renk hakim oluyor. Aynı zamanda parmak izi koruması açık olduğu zaman kilit ekranının rengi daha aydınlık ve soluk görünüyor ve yine gece modunda daha belli olan diğer sorun da kilit ekranında ekran parlaklığı en kısık vaziyette olduğunda bildirim panelindeki simge renkleri yeşil oluyor. Buna ek olarak da parmak izi kilidi aktif iken kilit ekranında ekran parlaklığını kısıp screenshot aldığım zaman ekran görüntüsü tamamen karanlık oluyor. Bu saydıklarım parmak izi kilidini kapattığım zaman çözülüyor. Servise gittim bana aynı telefondan buldular sağolsunlar aynı sorunlar onda da var bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir problem olarak görmeli miyim? 

5 Comments
kkkiiinnnggg
Beginner Level 2
Galaxy A
bence hayır zaten servisede götürmüşsün bence parmak izini kapatıp sifre kullanman ya da yüz tanıma varsa yüz tanımayı kullanman bence daha iyi
0 Likes
galaxyaa30s
Active Level 1
Galaxy A
ben de öyle kullanmayı daha mantıklı gördüm, cevabın için teşekkürler.
0 Likes
kkkiiinnnggg
Beginner Level 2
Galaxy A
birşey değil
0 Likes
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba galaxyaa30s,

Ben Eflatun. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes
galaxyaa30s
Active Level 1
Galaxy A
İlginiz için teşekkür ediyorum, en kısa zamanda hata raporu göndereceğim.
0 Likes