cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A30s mobil yahut wireless farketmksizin internetten kopuyorum.

(Topic created on: 04-08-2021 01:27 AM)
196 Views
maLea
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Kasım ayından beri düzenli olarak telefonum bağlantı türü farketmeksizin internetten kopuyor. Garantiye gönderdim anakart ve şebeke soketi garanti dahilinde değişim yapıldı lakin sorunum yine çözülmedi. 3 kez daha gönderdim ama yine dalga geçer gibi cihaz sağlam dediler velhasılı cihaz internetten kopuyor ve 2 saat 45 dkya kadar gelmiyor. Fakat restart yapınca normal hiç bişey olmamış gibi internet bağlantısını yapıyor. Ciddi anlamda sorunlar yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz?

1 Comment
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_xWNexak,

Bu durum için aşağıda yer alan adımları kontrol edebilirsiniz:

• Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

• Ağ ayarları sıfırlama işlemi sonrası, farklı internet ağlarına bağlanmayı deneyebilir ve durumu tekrar kontrol edebilirsiniz.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes