cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30s ekranı kapatıp açınca...

(Topic created on: 05-12-2020 03:40 PM)
189 Views
ReAliKa
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bende şöyle bir sorun oluşmuştu telefon henüz 2 aylıkken şarja taktım ekran kapanır gibi kapandı sonra mesaj geldi ekranı açıyorum ses var görüntü yoktu. Arıza bilgisini tam olarak bu şekilde detaylı yazdım tabi servis yine yazılım atıp göndermiş sorun geçti gibi görünse de kilitliyorum ekranı kilit ekranınsa arka plan siyah resim var o resim yeşil görünüyor geri bildirim için aradılar durumu anlattım hala dönüş olacak sizde de bu sorun var mı 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ReAliKa,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için videoyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

4 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Benim A51 bende de aynı sorun var güncellemeden sonra geldi kilit ekranında dinamik görüntü kullanıyor musun ben kaldırdım şimdi öyle deneyeceğim sıkıntı gelen güncellemede
0 Likes
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Profilimde videosu var
Şimdi yine oldu bu seferki baya uzun sürdü
0 Likes
ReAliKa
Active Level 1
Galaxy A
Benim durum biraz farklı gibi faydalı bir video sizin de
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ReAliKa,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için videoyla birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​