cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A30

(Topic created on: 07-26-2020 10:22 PM)
161 Views
GfxG123
Active Level 4
Options
Galaxy A

Cihazimin kamerasinda sorun var fotograf cekiyorum cektigim fotografa bakinca uygulamadan atiyor ve fotograf yok oluyor bune ya bole herseyde sorun var bu cihazin android 10 geldi Icine edildi telefonun biktim artik degisitiricem ya

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GfxG123,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

İlk öncelikle kamera depolamaya girl veri silme işlemini yapınız eğer sorun devam ediyorsa

Samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim yada

Durumun incelenebilmesi için Samsung tudor uygulamasını indirip samsung müşteri temsilcisine arayıp samsung uzaktan destek almak istiyorum diyeceksin ve bu sorunu belirtin ve ona göre cihaza bakacaklar

Ama avrupada A30 cihazına 430 mb lik güncelleme var belki yazılım güncellemsi ile düzelebilir probleminiz
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
tamam tesekkurlr guncelleme gelir insallah yakij zamanda duzelir
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
bir de bir sey soracagim android 11 ile a30 a da ekran kaydededici gelecek degil mi ?
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim android 11 ile bütün cihazlara verilecek görünüyor
0 Likes
GfxG123
Active Level 4
Galaxy A
tesekkurler :)
NAZİFN970F
Expert Level 5
Galaxy A
Selam Dostum,

Kamera verilerini sil ve telefonu yeniden başlat sorunun düzelecektir.

Düzelmezse samsung members üzerinden hata raporu gönderin ve gelecek güncellemeleri bekleyin.

Ve samsung tutor uygulamasını indirin ve ordan gerekli inceleme de yapılsın.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GfxG123,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes