cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30 titreşim problemi

(Topic created on: 02-26-2021 12:56 PM)
255 Views
BrkGnd
Active Level 2
Options
Galaxy A

herkese merhaba A30 kullanıyorum titreşim motoru sağlam olmasına rağmen yazılımsal bir sıkıntı nedeniyle titreşim ancak telefonu kapatıp açınca çalışıyor fakat yine bir süre sonra kendiliğinden kayboluyor hard reset dahil her şeyi denedim telefonu baştan sıfırdan kurdum ettim ancak sorun yazılımsal. yabancı forumlarda da onlarca şikayet okudum  ui3.0 guncellemesi gelmesi gerektiği söylendi sorun çözülüyormuş... umarım dağıtımına başlanır ve umarım a30 ui3.0 güncellemesini alır

4 Comments
Ankax
Expert Level 1
Galaxy A
Bu aralar titreşim konusunda çok konu var yazılımsal da olabilir yazılım bozmuşta olabilir
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy A
Yaklaşık temmuz-ağustos gibi bekleniyor
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
Bende de öyleydi 1 ay sonra tamamen bozuldu
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_PNgAbJ3,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Titreşim" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes