cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30 modeline ekran video çekme özelliği

(Topic created on: 01-10-2021 03:16 AM)
177 Views
memovov
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung galaxy A30 kullanıcısıyım bundan önce de C5 modelini kullanmıştım gerekli olan özelliklerden ve sırf bunun için birkaç defa temas kurmaya çalışmama rağmen herhangi bir dönüt alamadım. lütfen artık A30 modeline video ekran görüntüsü gelsin. en dandik telefon marka ve modellerinde varken hatta samsung markalı çoğu telefonda olmasına rağmen A30 gibi bi modelde yok. lütfen gelecek güncelleme ile bu sorunu çözermisiniz. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba memovov,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

3 Comments
yasiinnmertt
Active Level 5
Galaxy A
apk olarak indirebilirisiniz bende indirdim
0 Likes
memovov
Active Level 1
Galaxy A
apk veyahut ek bir uygulama kullanarak verilerimi 3. taraf kişi ve kişilerle paylaşmak istemiyorum bu yüzden bu konu hakkında ısrarcıyım. teşekkür ederim yinede😊
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba memovov,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Yorumunuzla, foruma katkı sağladığınız için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmakta. Bize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD