cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30 arka kamera netleşemiyor.

(Topic created on: 10-27-2020 02:43 PM)
90 Views
emane
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Arıza yavaş yavaş oluştu.Ilk zamanlar bazen netliği yakalıyordu.Zamanla dahada kötüleşti.Şimdi sürekli bulanık.

4 Comments
nisanur56
Active Level 6
Galaxy A
ona servis yolu gözüküyor
0 Likes
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Members'daki interaktif kontrollerden kamera testi yap. Orda da bulanıksa donanımsal bir arıza olmasına karşın samsung servisine göstermelisin.
Members'dan hata raporu da gönderebilirsin.
0 Likes
emane
Beginner Level 4
Galaxy A
Fabrika ayarlarına kadar herşeyi yaptım.Değişen bir şey yok.
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba emane,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünümÇekim kalitesiyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, öncelikle kamera merceğinin temiz olduğundan emin olunuz. Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın-İnteraktif Kontroller-Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar-Uygulamalar-Kamera-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​​