cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30 Yazılımsal ısınma sorunu

(Topic created on: 09-04-2020 12:29 AM)
361 Views
AlperAkbayrak
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum dünden beri aşırı ısınmaya başladı. Önce şarj da olduğunu düşünerek şardan çıkardım ısınma devam etti.Daha sonra telefonu kapadım ama ısınma halen devam ediyordu. GPU-Z adlı program da pil ısısının 40 ile 44 derece arasında değiştiğini gördüm. Daha sonra Teknik Desteği arayarak yardım istedim. Telefonu sıfırlamamı , yazılımsal sorun oĺduğunu söylediler. Sıfırladım fakat hiç bir şey değişmedi hâlâ 41° sıcaklığa sahip.

4 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba Kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem

Samsung members a girip aşırı ısınma hata raporu göndermeni tavsiye ederim birde sıfırlama işlemini yapıldığını belirtmeni tavsiye ederim yada kardeşim

En yakın zamanda samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim

Evet kardeşim yazılım güncellemsi ile çözülebilecek sorun olabilr beklemenizi tavsiye ederim eğer düzlemez ise başka bir yetkili servise gidiniz
AlperAkbayrak
Beginner Level 4
Galaxy A
Merhaba ,

ilk başta öğlen saatlerine rapor gönderdim tekrar akşam saatlerinde yine gönderdim.

Yetkili servise götürmek istemiyorum çünkü insanları çok kolay dolandırıyorlar mağdur olmak istemiyorum.(Bakırköy İncirli Yetkili Servisi)
(Ekranım kırılmıştı,değişim için verdik ve bize anakart da yanmış 1300tl ödemeniz lazım dediler.Başka bir telefoncuya götürdük ve sadece ekran değişimi yapıldı ve telefon çalıştı.)
(anakart yandı demeleri ekran da 1 piksel bile bozulsa ekranın özelliğinden dolayı ekran açılmıyor o yüzden kolayca inanabiliceğimizi düşündüler.)

Teknik destek de ki kişi yazılımsal sorun olduğunu söyledi.Gelecek güncelleme ile çözülür mü ? yoksa başka bir yetkili servise mi gideyim ?
Galaxy A
kardesim benimde iki cihazim var s20 a30, a30 da böyle bi durum yaşamadım ama guncellemeyi bekleyin derim ben
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperAkbayrak,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes