cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A30 Kamera Performansı

(Topic created on: 09-02-2021 08:04 PM)
201 Views
sahin1905
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaslar. Galaxy a30 kullanıyorum, telefonunun kamerası cok kötü acaba sorun nedir 

Fhd 1080p videolarda sorun yok ancak fotoğraf kalitesi cok kotu renkler soluk ve keskinlik yok. Ben tvye yansıtip bakiyorum inanin j7 falan daha iyi. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sahin1905,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Ben de A30 kullanıyorum ve aynı sorunu ben de yaşıyorum. Düzeltmenin tek yolu galeriden istediğiniz fotoğrafa basıp alttaki kalem işaretine basmanız ve sonra da çıkan ekrandaki sol üst köşedeki havai fişek gibi işarete dokunarak fotoğrafı düzenlemeniz. Güncellemeler sonrası mahvedildi kamera da.
sahin1905
Beginner Level 4
Galaxy A
Cok tesekkurler iyileşme oldu peki bunu varsayilan yapmamiz mumkun mu hocam surekli boyle duzenlememi yapmam gerekecek
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
Şu ânlık sürekli düzenlemek gerekecek, gelecek güncellemelerle düzeleceğini zannetmiyorum ama
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak hata raporu göndermenizi öneriyorum cihazınızın incelenebilmesi için uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporu hata raporları gibisinden yazan yazı seçeneğine tıklayın
Gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin Mümkünse resimde gönderin sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorununuzu sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin
Arka planda kayıt oluşturulur kendi Samsung members uygulamasını kapatmayın rapor tamamen gönderilene kadar bekleyin rapor gönderildiği zaman sizlere şu bildirim gelecektir hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz Bu bildirim gelene kadar bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır
Not
Cihazınızı en son yazılım ile kullanın uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin yazılım güncelleme son güncelleme Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir
Yazılım güncellemesi olursa oradaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun şarjınız ın en az %50 veya üzeri olması gerekeceğini de unutmayın
0 Likes
zeQ
Active Level 7
Galaxy A
Bazen telefonda kamera olduğunu unutuyorum o derece yok yani
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sahin1905,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD