cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A24 nasıldır?

(Topic created on: 4 weeks ago)
226 Views
BurhanA55
Active Level 3
Options
Galaxy A
Anneme alacağız. Sadece internette gezinme, youtube, puhutv kullanıyor. Şuan Vivo Y16 kullanıyor, daha önce de Samsung A11 kullanmıştı. Oyun falan oynanmayacak. Menü geçişleri falan kasmaması ve demin saydığım modellerden hızlı olması yeterli.

11 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Güzel ama biraz daha ekleyip a34 alınabilir

View solution in context

Solution
Galaxy A
4 bin ekleyip a34 almak daha mantıklı

View solution in context

Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Benim düşüncem yeterli olabilir ama a35 güzel olurdu a24ün tasarımını demode buluyorum kamera çentiğinden ve p.l.a.s.t.ik kasalı olmasından dolayı ama sorun olmayacaksa ve uygun fiyata getirirseniz alabilirsiniz

View solution in context

Solution
Galaxy A
A34 al, aralarında ciddi bir f.ark var

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
bütçe nedir önemli olan o

View solution in context

Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Verdiğiniz tavsiye güzel ama bazı a34lerde pilde sorun var sağlık yüzde 90a düşüyor tabi hepsinde aynı sıkıntı yoktur ama risk almak olur diye düşünüyorum

View solution in context

Solution
Galaxy A
Bir kere servise verirsin ve sıkıntısız bir pil ile değiştirirler. Tabi şans varsa hiçbirine gerek kalmaz

View solution in context

Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Aynen tabi kullanıcının kararına bağlı bendeki de a34 ama pil değiştirmekle servise gönderip beklemeyle uğraşmam pil degisiminde kasada yıpranma da olabilir 2 2.5 yıl dayansın başka cihaza geçmeyi düşünüyorum

View solution in context

Solution
Galaxy A
Solution
stony_hearted
Active Level 4
Galaxy A
bunlar daha mantıklı1716151211222.jpg1716151211268.jpg1716151211312.jpg

View solution in context

Solution
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
A24 ler kasıyo,istersen arastirabilirsin arayüz ne hikmetse hantal calışıyo yavaş arayüz var az daha koy A34 almanı öneririm

View solution in context

13 Comments
Solution
Galaxy A
Güzel ama biraz daha ekleyip a34 alınabilir
Solution
Galaxy A
4 bin ekleyip a34 almak daha mantıklı
Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Benim düşüncem yeterli olabilir ama a35 güzel olurdu a24ün tasarımını demode buluyorum kamera çentiğinden ve p.l.a.s.t.ik kasalı olmasından dolayı ama sorun olmayacaksa ve uygun fiyata getirirseniz alabilirsiniz
Galaxy A
En az bes sene kullanir
Solution
Galaxy A
A34 al, aralarında ciddi bir f.ark var
Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Verdiğiniz tavsiye güzel ama bazı a34lerde pilde sorun var sağlık yüzde 90a düşüyor tabi hepsinde aynı sıkıntı yoktur ama risk almak olur diye düşünüyorum
Solution
Galaxy A
Bir kere servise verirsin ve sıkıntısız bir pil ile değiştirirler. Tabi şans varsa hiçbirine gerek kalmaz
Solution
halilSM-A346E
Active Level 7
Galaxy A
Aynen tabi kullanıcının kararına bağlı bendeki de a34 ama pil değiştirmekle servise gönderip beklemeyle uğraşmam pil degisiminde kasada yıpranma da olabilir 2 2.5 yıl dayansın başka cihaza geçmeyi düşünüyorum