cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A23 vs m23 sizce hangisi

(Topic created on: 11-06-2022 10:34 PM)
333 Views
gokhanclk7
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bütcem cok az  o yüzden 5g olmasi cok onemli degil aslinda  A serisi daha iyi geliyo 4 yil guncelleme var sonucta hiz asiri onemli degil gundelik icin

8 Comments
Kaptan69
Active Level 4
Galaxy A
Eğer video falan izleyen birisiyseniz A23 alın, zira M23 TFT ekran ile sizi sinir hastası edebilir. Ama oyun oynamasanız bile, bu telefonların zamanla daha da yavaşladığını düşünürsek ben M23 tercih ederdim. Çünkü Geekbench ve AnTutu testlerinde açık ara önde.
gokhanclk7
Active Level 5
Galaxy A
A23 almak istedim bende çünkü tft ekran pls dahada kötü
0 Likes
gokhanclk7
Active Level 5
Galaxy A
Kısa vadede isimi gorse yeter sonra yeni alicam 5 ay gotürse kafi
0 Likes
Yasokaan
Active Level 3
Galaxy A
A23 kullanıyorum gayette memnunum
0 Likes
gokhanclk7
Active Level 5
Galaxy A
A23 alicam gibi tesekkurler
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Birkaç ay önce benim babam kendine Galaxy a23 model cihaz almıştı telefona baktığım zaman hız konusunda kalite konusunda Açıkçası ben güzel buldum cihazı tasarımsal olarak da Premium bir hissiyatı var gibi almanızı tavsiye ederim.
Ama şunu da belirtmek isterim Galaxy m23 model cihaz almak da mantıklı bir fikir Olabilir çünkü içerisindeki işlemci a23 model cihaz içerisinde bulunan işlemciden daha güçlü bütçeniz hangisini yeterse onu almanızı tavsiye ederim. M23 a23 kötü cihaz değiller.
0 Likes
gokhanclk7
Active Level 5
Galaxy A
Tft cihaz oldugu icin a23 alicam gibi tesekkurler
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Bence almiskem m23 al 5 ge kulanmis olursun ve 90 hslz ekran ve uzun zaman sonra 5g merak edersen deyistirmek zorunda kalmasin