cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A23 kılıf

(Topic created on: 06-06-2022 08:49 AM)
181 Views
HamurabiA23
Active Level 3
Options
Galaxy A

Lütfen bir kılıf üreticisi artık A23 için kılıf üretsin, hiçbir yerde yok. ödüm kopuyor telefona bir şey olacak diye. Neden bu kadar geç piyasaya düşüyorlar :( samsung zaten kılıf vermiyor..

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HamurabiA23,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Kılıf stok bilgisi için bölgenize en yakın Samsung yetkili satış bayilerimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/storelocator/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Türktelekomda veya türkcell de bulunuyor benim bildiğim çok iyi yerler var ben kendi cihazlarıma ordan alıyorum sizde çevrenize iyi bakıp sorun yani illa Bi satan telefoncu çıkıyor
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
Tank/zırh şeklinde alacağım. Hiç yok maalesef
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Tank kılıf aldım ben zore marka kendi cihazlarıma kullanıyorum cidden kaliteli bende zore tank kılıf var hem rahat tutuşu ve cihazı fazla ısındırmıyor ısı yalıtımı var ve darbelere karşı dayanıklı zore nin kendi mağazalarına da bakabilirsiniz
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
İstanbul'da ise yer ismi verirseniz sevinirim
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Mesela istanbulda oturuyorsanız İstanbul tahtakaleye gidin orda çok telefoncu var adamlar s3 mini ye bile kılıf bulunduruyorlar mesele Bi arkadaş la gittik s21 ultra getirdi adam sordu ne model samsung s21 ultra dedi benim arkadaş oradaki adam da 2 raf dolusu yeni kılıf indirdi yani o bölgeler çok var ama 70 lira dan başlıyor tercih sizin
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HamurabiA23,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz. Kılıf stok bilgisi için bölgenize en yakın Samsung yetkili satış bayilerimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/storelocator/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes