cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A23 ile çekildi :)

(Topic created on: 05-26-2022 08:01 AM)
205 Views
HamurabiA23
Active Level 3
Options
Galaxy A

Kameraya acilen güncelleme gerek, kullanırken çok kısıtlı hissediyorum. Ayrıca odaklamak için dokunuyorum ama algılamıyor :(. Pil optimizasyonu için de, geniş çaplı bir güncelleme ile cillop gibi telefon olacak ama kimse takmıyor bu modeli ya. Kötü hissediyorum

image

image

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hamurabi,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
A23 bir güncelle geldi
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
Evet evet, gönderiyi attıktan sonra gördüm ben de, deneyimleyeceğiz bakalım.
0 Likes
Ibrahımusta
Active Level 3
Galaxy A
Bu fotoğrafın üstüne hangi ayarları yaptın çok güzel bana da öğretsene
0 Likes
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
Snapseed ve lensdistortions uygulamalarini kullandım, amatörce biraz detaylı ayarladım için karışık gelebilir
0 Likes
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Profesyonele yakın çekimler olmuş neredeyse 👍
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
Çok teşekkür ederim 💖😊
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Çok yeşilimsi görünüyor
HamurabiA23
Active Level 3
Galaxy A
Sinematik bir efekt vermeye çalıştım ama yeşil rengini kısarım yine de
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Hamurabi,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes