cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A23 güncelleme

(Topic created on: 12-08-2023 07:16 AM)
77 Views
frknefe
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefona en son gelen güncellemeden sonra telefon şarj almama sorunu yaşıyorum 1 Kasım guncellemesi skinti verdi benim telefonuma ne yapmam gerekir bilgi sahibi olan varmi kaç saattir yüzde 1 şarj 3 olmadı daha 

4 Comments
Sisyphe
Expert Level 3
Galaxy A
Şarj kablosu veya adaptörde sıkıntı olabilir. Şarja takınca şarj oluyor ibâresi çıkıyor mu kardeşim?
frknefe
Active Level 1
Galaxy A
Evde kendi şarj aletimi denedim çocuğun şarj aletini denedim kabloları değiştirdim olmadı ama benim telefonu sar ediyor güncelleme sıkıntılı bence
user29471
Active Level 4
Galaxy A
Hayır bende guncelledim ve hiçbir sıkıntı yok
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba frknefe,

 

Şarj cihazınızın deforme olmadığından ve orijinal olduğundan emin olduktan sonra farklı bir orijinal Samsung şarj cihazı ile denemenizi rica ederiz. Sorun devam ederse 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD