cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A23 Android 13 Samsung Internet Veri Kaybı Hakkında

(Topic created on: 04-22-2023 06:53 PM)
305 Views
acartas40a23
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A23 telefonumu 2 gün önce Android 13'e yükselttim.Cihaz güncellendi fakat Samsung İnternet uygulamasındaki tüm gizli mod yer imleri ve kayıtlı sayfalar silindi.Cihaz Samsung Cloud'da kayıtlı fakat orada da bu uygulamayı geri yüklemeyle ilgili bir seçenek yok.Silinen yer imleri kurtarılabilir mi?Cevap verirseniz sevinirim

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba acartas40a23,

Yer imleri yedeklenmediği için kurtarma işlemi sağlanamamaktadır. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
salih13
Active Level 4
Galaxy A
Samsung İnternete girip oradan 3 çizgili bi yer var sağ alt kısmında ayarlara girip herhangi bir uygulamaya basılı tutarsanız size diğer uygulamalar gelecek oradadır büyük ihtimal
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Nasıl yani
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Ayarlara girdiğimde Samsung Cloud->Verileri geri yükle kısmında Samsung İnternet kısmı yok başka da herhangi bir şey yok zaten bununla ilgili
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Yer imlerini nasıl geri getirebilirim acaba o önemli benim için(güncellemeden önce hepsi yerli yerindeydi tel açıldı bir baktım silinmiş)
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Daha önce böyle bir problem yaşadınız mı?
salih13
Active Level 4
Galaxy A
Samsung cloud ile ne alakası var onu anlamadım, bana silinen yerin ve internetin fotosunu atarmisiniz yardımcı olabileyim
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Yer imi yok yazıyorScreenshot_20230422_220837_Samsung Internet.jpg
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Samsung Cloud ile geri yüklerim diye düşündüm başta ama orada da internetle alakalı hiçbir şey yok bu Samsung Cloud meselesi buradan geliyor
acartas40a23
Active Level 2
Galaxy A
Benim derdim oradaki kayıtlı sayfaları kurtarmak eğer oluyorsa