cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A23 5.1 GÜNCELLEME VE SORUNLAR

(Topic created on: 04-29-2023 10:50 PM)
197 Views
Mevlüt55_A23
Active Level 6
Options
Galaxy A

çevremdeki çoğu cihaz Nisan güvenlik yamasını aldı Fakat A23 almadı

ONE Uİ 5.1 den sonra Kamera aşırı derecede kötüleşti video çekerken çok bulanıklaşıyor. Arada sırada donma ve kasma oluyor telefonu aysa 1 mutlaka temizliyorum ve sıfırlıyorum belli bir müddet gayet iyi çalışıyor sonra yine sapıtıyor saçma sapan buglar olmaya başlıyor. Sebepsiz yere uygulamalar dokunmatik algılamıyor kapatıp açmak gerekiyor birisinin A12si özel gfx ile ultra HD pubg açıyor ve kasmadan oynatıyor bende akıcı moda bile kasmalar oluyor 
Taksidi bidaki ay bitiyor telefonculara sordum kimisi 5.000,6.500 sayarmış satayımda kurtulayım ya A53 5g,ya yenilenmiş yüksek model bir samsung yada 2.el temiz iphone 11,12 geçiceğim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Mevlüt55_A23,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

2 Comments
ZyraXone
Active Level 9
Galaxy A
13 veya üstü almayacaksanız Apple tarafı hiç geçmeyin. Ekran çöp zaten düz 11 ve 12de. 11in kamerası iyi ama 12nin nedense daha kötü kamerası var ayrıca batarya optimizelemeleri 13 14 kadar iyi degil... Ondan 13 üstü almayacaksanız a53 alın
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Mevlüt55_A23,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​