cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A23 Şarjda Isınma

(Topic created on: 06-09-2024 08:25 PM)
156 Views
-aysenur-
Active Level 3
Options
Galaxy A
telefonum şarjda iken fazla ısınıyor, bunun yanında adaptörü de ısınıyor ne yapabilirim?
18 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Ayşenur havalar çok sıcak olduğu için şu anda bu gayet normal her cihazda böyle
bekir5834
Active Level 3
Galaxy A
Alakası yok
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
hızlı şarj pili uzun vadede bozar kısa vadede değil ayrıca ısınma normal ben orijinal Samsung şarj aleti kullanıyorum benimki bile alev gibi oluyor ki bu formda sor çoğu kişide aynı sorun vardır ki bu bir sorun da değil sistemin çalışması için gerekli olan bir şey bu elektrik enerjisi ısı enerjisi dönüşebilir Bekir
0 Likes
bekir5834
Active Level 3
Galaxy A
Hızlı şarj pili kısa vadede bozar demedim.Şarj aleti isinabilir ama sen alev alev yanıyor diyorsun bu kesinlikle normal değil bunun birçok kişide olması bunu normal yapmaz.hizli sarj daha yüksek voltaj daha yüksek elektrik akımı demek bu yüzden şarj aleti daha çok ısınır.
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
aynen öyle ben de onu diyorum zaten aynı kapıya çıkıyoruz zaten konuyu açan arkadaş da ısınıyor yazmış ısınmaması tuhaf olur zaten
0 Likes
bekir5834
Active Level 3
Galaxy A
Fazla ısınıyor yazmış
0 Likes
bekir5834
Active Level 3
Galaxy A
Adaptör kac wt şarj ediyor hızlı şarjdan olduğunu düşünüyorum ya da kalitesiz şarj aleti ya da kablon olabilir.Eger hızlı şarj kullanıyorsan bu pil ömrünü kötü etkiler
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
kaliteli veya kalitesiz olsun her şarj aleti ısınır hızlı şarjda Evet daha çok ısınır ama normal şarjda da ısınır
0 Likes
bekir5834
Active Level 3
Galaxy A
Normal düzeyde ısınmada sorun yok ama soruyu yazan fazla ısınıyor demiş.
0 Likes