cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A21s

(Topic created on: 09-16-2020 06:43 AM)
KIIVIIRCIK
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arakadaşlar size 2 tane sorum olacaktı :

1.A21s in ekranı Gorilla Class ilemi korunuyor.
2.Lithum lon teknolojisine sahip bir pili varmı 
Araştırdım ama bulamadım cevaplarinizi bekliyorum.

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
samsung tüm telefonlar gorilla ile korunur ama bunların serisi vardır bildiğim kadarı ile a21s de 3 veya 4 kullanılıyor
pil soruna cevaben yeni gelişen teknoloji ile lityum polimer kullanılmaya başlandı telefonuna epey veya versus sitesinden bakarsan pil bölümünde yazar

View solution in context

Solution
Pembe
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KIIVIIRCIK,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

Gorilla Glass ekran teknolojisi, Galaxy A21 model cihazımızda mevcut değildir. Bu modelde kullanılan pil Li-po ( lityum polimer )'dir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim bu bilgileri Samsung members üzerinden yardım al bölümünden yapabilirsin oradan soru sor bölümü ne sorduğunu sana cevap vereceklerdir en doğru yanıtı onlar verir
Solution
Galaxy A
samsung tüm telefonlar gorilla ile korunur ama bunların serisi vardır bildiğim kadarı ile a21s de 3 veya 4 kullanılıyor
pil soruna cevaben yeni gelişen teknoloji ile lityum polimer kullanılmaya başlandı telefonuna epey veya versus sitesinden bakarsan pil bölümünde yazar
KIIVIIRCIK
Active Level 1
Galaxy A
arkadaşlar gorilla class ile korunmuyormus, lithum teknolojisi varmış
0 Likes
fdortbas
Beginner Level 3
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar,Galaxy A21s telefon aldim ancak metin copalayip panoya aktarim yapmiyor yani örnegin sosyal medyadan bir metni kopyalayip belirli bir sayiya göre panoda saklamasi gerekmezmi?Bu modelin pano özelligi yok mu?
0 Likes
Solution
Pembe
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba KIIVIIRCIK,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soru ile foruma katkı sağladığınız için teşekkürler.

Gorilla Glass ekran teknolojisi, Galaxy A21 model cihazımızda mevcut değildir. Bu modelde kullanılan pil Li-po ( lityum polimer )'dir.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes