cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A21s vs iPhone se 2020

(Topic created on: 07-24-2021 09:25 PM)
332 Views
EfeA21s
Active Level 8
Options
Galaxy A

İPhone se 2020 geçicem şuan a21s kullanıyorum günde 6 7 saat elimde pes ve tiktok oynuyorum İPhone se geçmeliyimiyim yoksa yoksa a21s mi

17 Comments
EfeA21s
Active Level 8
Galaxy A
F/p ne demek ve teşekkürler
0 Likes
Galaxy A
Fiyat performans demek
0 Likes
EfeA21s
Active Level 8
Galaxy A
İPhone se kullanana ablam var çok oynayınca kasıyor diyor ondan biraz şey oldum
0 Likes
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy A
Benim kuzenim 3000 TL sıfır iPhone se aldı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba, kardeşim Apple Se 2020 pili 1821 mah'dir işlemcisi A13 işlemci Se pili küçük olduğu için bir Samsung telefonun yani a21s verdiği pil performansını vermez. Belki senin için A72 uygun olabilir fakat unutma bir Applr kalitesini vermez A72 3 yıl ana android güncelleme alacak yani Android 12-13-14- 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak. A72 apple se işlemci konusunda daha düşük tabi
MUSTAFASEZER
Active Level 8
Galaxy A
kardeşim iPhone 7 bile halen 4000 tl iPhone fiyatı çok düşmez ama yoğun oyun oynayacaksan şarj fazla gitmeyebilir saygılarımla
0 Likes
Galaxy A
3-3,5 saatten fazla oyun oynayamazsınız %100den %0a ancak a21s ten geçerseniz gençleşirsiniz büyük ihtimal uzun süre güncelleme desteğide olacak herhangi donanımsal arıza yaşamazsanız sorunsuz olarak senelerce kullanırsınız ancak oyun amaçlı almaya uygun bir telefon değil çünkü ekranı cidden küçük denemeden almayın derim
0 Likes
gokayS10lite
Active Level 6
Galaxy A
bataryası memnun etmez se nin. tam 1 yıl önce alan arkadaşım günde iki kez şarj ederek geceyi görüyor. bunu kabul ederseniz geçin. kullanıcı yorumlarını umursamayın iphone kullananlar para verdikleri ürüne asla laf söylemiyorlar. o arkadaşım da öyleydi fakat şimdi power bank ile geziyor.
0 Likes