cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s kendiliğinden kapanma. Logoda takılma. ve d.

(Topic created on: 12-03-2021 03:13 PM)
198 Views
Rufet Hido
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

1 yıldır A21s kullaniyorum. One 3.1 sonrası sorunlarla karşilaşiyorum

1) cihaz kendiliğinden kapanıyor.müzık dinlerken, insta gezerken, oyuna başladığımda ısınma yok ram boş nerdeyse. uygulama çalişmiyorda. online chat da son yama güncellemesi ile bu sorun gidicek söylediler. güncelleme oldu ama hâlâ  aynı sorun devam ediyor. cihazi her hafta formatda etsem hard resetde etsem aynı sonuç

2) bazen cihazı şarj için veya rahatlamasi için kapatiyorum. sonra açmak istediğimde samsung Boot logosunda takılip kaliyor. açilmiyor. illa bir cihaza USB ile bağlanip Hard reset yapmam gerekiyor. galiba tek çare downgrade yapmak olucak. android 10 bundan  daha iyiydi

3) fazla kasıyor. optimizasyon  yok nerdeyse. her oyunda lag kasma yaşatiyor. 720p olmasına rağmen oyunlarda normal 30 40 fps için çözünürlüğü 540 yapmam gerekiyor. 

4) proximty sensör wp ses dinlediğimde  doğru çalişmiyor. bi ses dinlediğinde ekran gidiyor 2. sesi açdiğimda kapanmiyor ekran. her defa kod ile girip resetlemem gerekiyor. 

ve daha çok sorun oluyor. her defasinda yetkililere yaziyorum güncelleme ile düzelicek diyorlar. One ui 4 ile ancak düzelir oda 2022 mayis- a kadar zor bu telefonla yaşamak.  her gün telefon reboot olur mu? her haffa cihazi format atmam mi  gerekiyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Cihazı en yakın servise götürmenizi öneririm. 

View solution in context

3 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Bu cihazla yol gitmez sizlere iki tane şey tavsiye edeceğim Bunlardan birisini yapmanız gerekiyor
1
Cihazınızı satıp yenisini alın
2
Cihazınızı garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim edin
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung **bleep** atıyor gibi geliyor ama neyse...
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Cihazı en yakın servise götürmenizi öneririm.