cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s kapanma sorunu

(Topic created on: 11-21-2021 12:18 AM)
341 Views
yahyasgt
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy a21s cihazım kendi kendine kapanıp açılıyor herhangi bir darbe vs. almadı sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum.

9 Comments
Galaxy A
Yeniden başlatma açmış olabilir. 🤔
yahyasgt
Active Level 1
Galaxy A
Reisim nereden kapatabiliriz
Galaxy A
1) Üst ara basıyorsun

2) belir yazıyorsun

3) yeniden başlamak kapatabilirsiniz Screenshot_20211121-000711_Settings.jpgScreenshot_20211121-000724_Settings Suggestions.jpg
yahyasgt
Active Level 1
Galaxy A
Denedim kapalı zaten benim ki teşekkür ederi.
ulangazi
Active Level 1
Galaxy A
Aynı sorunu yaşıyorum denemediğim yöntem kalmadı düzelmiyor gelecek yeni güncellemeyi bekliyorum
yahyasgt
Active Level 1
Galaxy A
Her hangi bir profesyonel yardım edecek biriyle görüşebildin mi reis müşteri hizmetleri falan
ulangazi
Active Level 1
Galaxy A
Kimseyle görüşemedim hani bu sorunu yaşayan çok kullanıcı var bir çözüme ulaşan vardır diye gelip buraya yazdım ayrıca bir de hata kaydı oluşturdum
onurbyy
Active Level 1
Galaxy A
Neredeyse 1 senedir kullanıyorum telefon kendi kendine kapanıyor açılıyor donuyor kapanıyor donunca Neredeyse 1 saat donup kalıyor nerden aldım a21s 
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba yahyasgt,

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorun devam ederse incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD