cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s de ekran kararması sorunu

(Topic created on: 04-23-2021 11:26 AM)
1170 Views
samsumga21sbaba
Active Level 4
Options
Galaxy A

Yelefonda googleye girdiğimde klavyeden herhangi bir tuşa bastığımda ekran siyah oluyor sonra tekrar düzeliyor çıkıp geri giriyorum yine aynı sorunlar karşılaşıyorum. Bu sorunu beyaz açık temada yaşıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsumga21sbaba,

Bu durumda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Sorunun devamı halinde, incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
17 Comments
Galaxy A
Bilgi sahibi olan lütfen dönüş yapabilir mi
0 Likes
Galaxy A
Hayır gardaşım
0 Likes
Galaxy A
Bu sorun neden var anlamadım
0 Likes
Galaxy A
Bende onu düşündüm ama gelen yenilikler de bu sorun hakkında pek bir şey bulamadım
0 Likes
Galaxy A
Sen hangi ildesin
0 Likes
Galaxy A
Ve ne zaman geldi
0 Likes
Galaxy A
O yüzden gelmiştir
0 Likes
Galaxy A
Nasıl oldu telefon