cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s cihazım kendi kendine kapanıyor haftada 4 5 kez

(Topic created on: 07-24-2022 03:43 AM)
78 Views
Buğra7
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar öncelikle 1 yıldır kullandığım a21s cihazım haftada 4 5 kez kapanıyor ve giderek artıyor  yetkili servise gösterdim sadece sıfırladılar cihazı depolama falan da dolu değil zaten 128 gb İn 40 ını kullanıyorum çok uygulamada yok oyunda oynamıyorum yani 

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
bende Samsung a21s 128GB 1 yıl kullanıyorum. şuan 51GB oyunlar oynuyorum. hiç kapanmadı
bence Ayarlar oynamış olabilirsin.
fotoğraf gösterdiği için belirlenen zamanlarda otomatik yeniden başlatma kapatın. 👍Screenshot_20220723-233258_Device care.jpg
0 Likes
E2A
Active Level 1
Galaxy A
Çok bir bilgim yok lakin sıcaktan olma ihtimalini düşündün mü çok sıcak veya çok soğuk ortamda bazı telefonlar kendini yeniden başlatıyor
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Buğra7,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​