cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s android 12 kasma sorunu

(Topic created on: 11-24-2022 10:36 PM)
219 Views
batua21s
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba,

Android 12 aylar önce geldi, güncellemedim bugüne kadar ne olur ne olmaz kasmalar olur diye. En sonunda bugün güncelledim ama Twitter, Facebook vs. sürekli kasıyor. Google Play hele öyle böyle değil, Galaxy ACE gibi.. Korktuğum başıma geldi. Ne yapacağım şimdi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba batua21s,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
11 Comments
Galaxy A
İsteye Android cihazları hızlandırma,şarj sorunu giderme,ısınmayı engellme,donmayı ortadan kaldırma ve verilerin 3.kişilerle onaysız paylaşılmasını nasıl önleyeceği ile ilgili eğitim videolarının linkini özelden atabilirim.
0 Likes
batua21s
Active Level 1
Galaxy A
Android cihazımda sorun yok ki Google Play ve Play'den indirdiğim tüm uygulamalar kasıyor. Onları nasıl hızlandırabilirim, androidin kendi uygulamaları hızlı ve stabil çalışıyor.
0 Likes
Galaxy A
Seninde dediğin gibi Google play ve playstore'den infiriyorsun,yazılımının ayarlaması gerekiyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Linki atabilir misin
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Onbelleklerini temizlemeyi deneyin ya da veri sil yapıp yeniden kurun
batua21s
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim, deneyeyim. Umarım sorunum çözülür :(
0 Likes
technomania34
Active Level 4
Galaxy A
Büyük güncelleme sonrası hard reset yapınız. Sonrasında telefon yağ gibi akar. Burada anlatmayacağım çünkü modlar siliyor. İnternetten araştırın.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kanka fabrika ayarlarına döndürüp sıfırlayınca yüksek ihtimal sorun kalkiyor
batua21s
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim, eğer çözülmezse öyle yapayım. 2 yıldır problem yoktu, ne güzel kullanıyordum. Keşke güncellememeye devam etseydim :(
0 Likes