cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A21s Sensör+ kapanma sorunu

(Topic created on: 04-14-2022 06:14 PM)
151 Views
Azarkont
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba, A21s cihazım var ve birkaç ay önce jiroskop + yakınlık sensörünün sorunlu olduğunu belirtmiştim ve şimdi cihaz kendi kendine kapanmaya başladı sekmeler arası geçerken bunu internette araştırdığımda bu sorunu sadece ben değil çoğu kullanıcının yaşadığını gördüm şimdi bu sorun herkeste varsa ben ne yapacağım? Servise götürsem ne faydası olacak merak ediyorum zaten insanların dediğine göre her şeye kullanıcı hatası diyorlar..

8 Comments
rall
Active Level 1
Galaxy A
Aynı problemi yaşadım. Normal şartlarda servisin arızayı ücretsiz gidermesi gerekir garanti kapsamındaki cihazlar için. Ancak bende olmadık gerekçelerle garanti kapsamı dışına çıkartmaya çalıştılar. Mümkünse cihazı servise kargoyla değil de (ki ben öyle yapma hatasında bulunmuştum) doğrudan kendiniz verin.
Azarkont
Active Level 4
Galaxy A
Ben zaten kendim servise götürmeyi düşünüyorum 1 saat içinde de hallederler mi göreceğiz bu arada siz sorunu çözdünúz mü? Cozdúyseniz nasıl çözdünúz sorun neydeydi açıklar mısınız
0 Likes
rall
Active Level 1
Galaxy A
Aslında arızayı servis gidermiş bir şekilde. Fakat benden ayrıca garanti kapsamı diyerek ücret istediler. Telefonda çizik olduğunu iddia ettiler. Ben kargo açılış görüntülerini isteyince pazarlık etmeye kalktılar. Tamiri bunun üzerine reddettim. Cihazın iadesini istedim.
Cihaz geldiğinde arıza giderilmiş haldeydi.
Azarkont
Active Level 4
Galaxy A
Peki sizde hangi problem oldu sensör mü kapanma sorunu mu?
0 Likes
rall
Active Level 1
Galaxy A
Sensör arızası vardı.
Azarkont
Active Level 4
Galaxy A
Sizde de kapanma sorunu var mı? + Cihazınız A21s mi?
0 Likes
rall
Active Level 1
Galaxy A
Cihaz A21s, ancak kapanma sorunu yaşamadım. (Şimdilik)
Azarkont
Active Level 4
Galaxy A
Cihazı sevise götürdüm yakınlık sensörü ekran koruyucusunun siyah şeridinden dolayıymış format attılar ki jiroskopa bakmadılar sanırım çünkü hala aynı kapanma sorununa bakacağım bu arada serviste bakan kişi yeni mi aldınız hiç çizik yok dedi sonra 2021 Ekim'de almışsınız dedi neyse ben telefonu hep sarıyordum kılıfı ve koruma camı olmasına rağmen kadın kılıfı çıkarıp masada biraz kıpırdattı sonra arkada teknik servis elemanlarına gösterdi muhtemelen ( ben de general Mobile teknik servisinde stajyerim) sağolsun çizmiş telefonu evde inceledim yeni çizikler buldum arka kapakta :)
0 Likes