cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s OneUI rom önerisi

(Topic created on: 11-10-2021 04:30 PM)
231 Views
helpercan12
Active Level 4
Options
Galaxy A

Good lock (Samsung'un arayüz özelleştirme uygulaması) yüklemek için bana ADB komudu yada OneUI Core olmayan rom önerir misiniz?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızı orjinal yazılımı ile kullanın cihazınıza Rom yükleyerek cihazı Garanti'den çıkarma ihtimalimiz var Ayrıca bu tür işlemler ile Samsung'un yayınladığı orjinal yazılım güncellemelerini almaya bilirsiniz

View solution in context

Solution
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Rom atmanız cihazınızı garantiden çıkarabilir ek olarak güvenlik yaması güncel olduğu için rom atılmayabilir

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bu tür yetkisiz işlemlerin uygulanmasında cihaz işlemden dolayı garanti dışı kalabilir ve bu işlem cihazda kalıcı soruna neden olabilir. Yetkisiz işlemleri cihazın güvenliğine ve sağlığına zararlı olabileceğinden önermiyorum.

View solution in context

9 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazınızı orjinal yazılımı ile kullanın cihazınıza Rom yükleyerek cihazı Garanti'den çıkarma ihtimalimiz var Ayrıca bu tür işlemler ile Samsung'un yayınladığı orjinal yazılım güncellemelerini almaya bilirsiniz
helpercan12
Active Level 4
Galaxy A
ADB de mi garantiyi bozuyor?
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ben Adem'e madene bilmem cihazını orijinal haliyle kullan
helpercan12
Active Level 4
Galaxy A
🙃🙃
Solution
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Rom atmanız cihazınızı garantiden çıkarabilir ek olarak güvenlik yaması güncel olduğu için rom atılmayabilir
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
Knox sayacı rom atmanızada engel olacaktır
helpercan12
Active Level 4
Galaxy A
2 3 yıl sonra güncelleme almayınca Knox illaki kırılır.
ArdaBk
Active Level 6
Galaxy A
2 3 yıl sonra yapabilirsiniz zaten şuanlık çok zor imkansız gibi
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bu tür yetkisiz işlemlerin uygulanmasında cihaz işlemden dolayı garanti dışı kalabilir ve bu işlem cihazda kalıcı soruna neden olabilir. Yetkisiz işlemleri cihazın güvenliğine ve sağlığına zararlı olabileceğinden önermiyorum.