cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A21s Güncelleme

(Topic created on: 06-25-2022 06:40 PM)
221 Views
Solaceexe
Active Level 6
Options
Galaxy A

Artık a21s'e güncelleme gelmesi lazım çok gecikti tüm telefonlar aldı bi biz bekliyoruz Samsung artık harbiden sinir etmeye başladı garip bir şekilde. 

9 Comments
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Çokta önemli değil ya boşver kardeşim, bende Samsung Galaxy A21s kullanıyorum. Android 11'e güncelledikte ne oldu? Pilim Android 10'daki kadar iyi gitmiyor muhtemelen Android 12 ile daha da kötü olacak ben başıma gelecekleri biliyorum. O yüzden siz ve sizin gibi güncellemeyi bekleyenler takmayın bu kadar bence, şahsen benim umrumda değil. Şunu da belirtmek istiyorum Android 10 ile 11 arasında hiçbir fârk yok yani varda ufak tefek önemsiz fârklılıklar Android 12 de öyle olacak büyük değişiklikler beklemeyin hatta daha kötü olacak diye bekleyin.
Solaceexe
Active Level 6
Galaxy A
Umarım okadar kötü şeyler olmaz özellikle bu nagivasyon çubuğundan çok sıkıntı çekiyorum sürekli donuyor.
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Bende donmuyor bi yeniden başlat istersen.
Solaceexe
Active Level 6
Galaxy A
Yok ya ne yaptıysam olmuyor
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Yok dikkatle okursan anlarsın gayet net bence.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Sana katılıyorum bende bekledim gerçekten berbat android 12 ama ben stock romu kurdum android 11e geçtim cihaz a51

Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Samsung şöyle güzel bir güncelleme gönderse şaşırırım zaten. Tekrar Android 11'e dönünce garanti kapsamı dışına çıkıyor diye biliyorum. Yani artık telefonun garanti dışı kalmış olabilir, öyle biliyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben Samsung a21 128GB 4GB kullanıyorum. İnstagram hikaye video bakarken neden kasıyor ve takılma yapıyor. Sende oldu mu. Samsung yazılım biraz sıkıntı var. 12 Android OneUI 4.1 sorunu düzelir mi diye düşünüyorum. Güncelleme yapmayı korkuyoruz :(
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Boşuna beklemeyin ileride pişman olursun android 12 kasmalar olacak sıkıntı yaşarsın