cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s Dokunmatik Sorunu

(Topic created on: 06-22-2021 01:31 PM)
267 Views
Görkem09
Active Level 2
Options
Galaxy A

Evet A21s telefonunun dokunmatiği ile ilgili pek çok kullanıcı zaten forum açmış fakat cevap olarak ben pek bir şey göremedim.

Telefonu el ile tutarken nadirde olsa kamera kısmı harici dokunmatiğinde herhangi bir sorun yok fakat telefonu masa ya da herhangi düz bir zemine koyduğum zaman tüm kenar kısımlarında algılamama ve orta kısımda 2 parmak algılamama sorunu başlıyor. Daha doğrusu sorun saçma şekilde eğer telefonun arkasında ellim varsa dokunmatik sorunsuz çalışıyor ekran aşağıya dik olsa bile ama ne zaman elimi çekip masaya koysam çok zorlanıyorum.

Bunun yazılımsal olduğunu sanmıyorum çünkü zaten dokunmatiği normal kullanımda herhangi bir sorun yok.

Çoğu moderatör ve insan teknik servise götürme tavsiyesinde bulunmuş fakat hiç bir forumda teknik servise götürdüm sorunum çözüldü gibi bir şey göremedim yani eğer sorunu çözen varsa veya çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Masaya koyup telefona bakmak istediğimde ki hele ders notları tutarken bu bana işkence oluyor.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Görkem09,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ekran koruyucu var mı ?
Görkem09
Active Level 2
Galaxy A
Evet ekran koruyucu var ve orjinal.
Görkem09
Active Level 2
Galaxy A
Yani ben ekran koruyucu olmasa bile kalıcı bir çözüm olacağını sanmıyorum ki ayrıca orjinal ve sağlam bir ekran koruyucuyu böyle bir sepetten dolayı değiştirmek istemiyorum.
Ibrahım
Active Level 10
Galaxy A
Bende Samsung Galaxy A21s kullanıyorum. 10 aydır kullanıyorum. Daha çözümünü bulabilmiş değilim aynen anlattığınız gibi oluyor bende bu sebepten ötürü telefonu hiç yerde kullanmıyorum her zaman elime alıp kullanıyorum. Ama tebrik ederim iyi çözmüşsünüz bende önceden demiştim arkadaşlara bu donanımsal yazılımsal değil diye ekranı değiştirselerde sorun çözülmez diyordum bende aynı sizin gibi kısacası yapacak bir şey yok en fazla üstteki arkadaşımızın dediği gibi daha ince bir kırılmaz cam alıp sorunu biraz hafifletebiliriz.
Görkem09
Active Level 2
Galaxy A
Zaten çoğu A21s kullanıcısında bu sorunun olduğunu gördüm. İnsan ister istemez not tutarken, ders çalışırken ya da başka bir şeyle uğraşırken telefonu masadan da kullanmak isteyebiliyor keşke böyle bir sorun olmasaydı.
Görkem09
Active Level 2
Galaxy A
Kesinlikle katılıyorum, en azından alternatif veya gerçekten iyi bir çözüm olabilirdi. Bu sorunu kabullenmekten başka çare yok fakat alışkanlık olarak ister istemez masada kullanmayı deneyince aşırı sinir bozucu oluyor.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Görkem09,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes