cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21s Dokunmatik Sıkıntısı

(Topic created on: 07-02-2022 04:59 PM)
45 Views
keremyesil
Active Level 7
Options
Galaxy A

İlk başlarda kırılmaz camdan olduğunu sanıyordum ama donanımsal bir sorun olduğunu forumdaki diğer kişilerde yazınca anladım.Güncelleme ile düzelme ihtimali çok yüksek olmasada yine Samsung birşeyler yapabilir diye düşünüyorum.Lütfen dokunmatik ile ilgili yardımcı olurmusunuz.

4 Comments
budchirp
Active Level 7
Galaxy A
Cihazı 1.5 yıldır kullanıyorum hiç böyle bir problem yaşamadım...
keremyesil
Active Level 7
Galaxy A
Cihazdan cihaza farklılıklar olabilir masaya telefonu koyduğun zaman çoğu yerinde işlem yapmıyor
0 Likes
UserEdited169
Active Level 6
Galaxy A
Dokunmatik ekranı yazılımını güncelleyin
Solution
Galaxy A
Merhaba

Öncelikle Samsung Members>Destek>Tanılama kısmından>"Dokunmatik ekran" seçeneğini kontrol ediniz.

Eğer bir sorun görünmüyor ise yazılımınız üzerinden herhangi bir problem olup olmadığının detaylı olarak kontrol edilmesi için Destek kısmından "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Birkaç gün içinde cevap gelir.

Yazılımsal olabileceğini düşünüyorsanız verilerinizi yedekleyerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Ayrıca Dokunma sorunu gözüküyorsa ve yazılımsal değil de donanımsal ise telefonunuzu kontrol edilmesi amacıyla Garanti Belgesi ile Samsung Yetkili Servis'ine vermenizi tavsiye ediyorum.

Çevrenizdeki Samsung Yetkili Servisler'ini bulabilmek için linki inceleyebilirsiniz:
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Ayrıca efendim, telefonunuzun ısındığı/elinizin terlediği zamanlarda, telefon ekranınızın temiz olduğundan emin.

Teşekkürler, iyi günler dilerim