cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21S TELEFON MASAÜSTÜNDE DURURKEN DOKUNMATİK ZOR İŞLİYOR

(Topic created on: 08-27-2020 10:03 AM)
6716 Views
fthcnr
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A21S modelini yeni aldım. Garip bir durum var telefonda yukarıdan indirdiğimiz bilgi ekranı, telefon masaüstünde iken inmiyor. Elime alınca rahatlıkla iniyor. Masaüstünde telefon dokunmatik tuşları geç işliyor. Elime aldığım zaman hiç bir sorun yok. Şirket için aldığımızdan 3 adet mevcut ve hepside aynı kullanan arkadaşlar ile akıl sır erdiremedik. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim sorun yazılımsal gibi duruyor size tavsiyem Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu göndermeniz Eğer bu sorun yazılımsal sa ileriki güncellemede düzeltecek lerdir hata raporu göndermek için Samsung members ana sayfasından alt taraftan yardım al bölümüne gelin hata raporları yerine Tıklayın ve sorununuzu detaylı bir şekilde anlatın Kısa bir süre içerisinde cevap gelecektir yorumumu faydalı bulduysanız sağ üst taraftaki üç çizgiden çözüm kabul edebilirsiniz Teşekkürler umarım sorununuz çözülür

View solution in context

Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazın konum ve pozisyonuna göre dokunma hassasiyeti değişiklik gösterebilir.

Olası sorunlar için, Samsung Members'tan hata raporu göndererek yardım alabilirsiniz.

View solution in context

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardesim yasadiginiz sorun yazilimsal olarak gibi duruyor yazilim guncellemesi veya aylık guncellemeler ile düzeltilebilecek gibi gorunuyor

Guncelleme kontrolu icin
* ayarlar > guncellemeler > indir ve yukle

Yorumumu onaylamayı unutma!
0 Likes
fthcnr
Beginner Level 2
Galaxy A

yeni güncelleme yaptım değişen birşey yok. Telefonu havaya kaldırıp elini altına koymadan kenarlardan tuttuğun zamanda da aynı şekilde işlemiyor ama elini telefonun arka yüzeyine koyunca işliyor.

telefon sanki ele karşı hassas gibi komik bir durumu var. Bir özellik mi açma kapatma durumu var mı ?

Solution
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim sorun yazılımsal gibi duruyor size tavsiyem Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu göndermeniz Eğer bu sorun yazılımsal sa ileriki güncellemede düzeltecek lerdir hata raporu göndermek için Samsung members ana sayfasından alt taraftan yardım al bölümüne gelin hata raporları yerine Tıklayın ve sorununuzu detaylı bir şekilde anlatın Kısa bir süre içerisinde cevap gelecektir yorumumu faydalı bulduysanız sağ üst taraftaki üç çizgiden çözüm kabul edebilirsiniz Teşekkürler umarım sorununuz çözülür
Solution
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazın konum ve pozisyonuna göre dokunma hassasiyeti değişiklik gösterebilir.

Olası sorunlar için, Samsung Members'tan hata raporu göndererek yardım alabilirsiniz.