cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A21S Kasma Donma Sorunu

(Topic created on: 09-18-2022 10:18 AM)
256 Views
DEMİRKANN1910
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba Arkadaşlar Bu son 2 güncellemeye kadar telefonumda hiç kasma  donma yoktu.Ama Son 2 guncellemeden  sonra abartılı şekilde telefon kasmaya ve donmaya başladı  .Bu samsung  amacı nedir ? Kendin den soğutmak mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DEMİRKANN1910,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

13 Comments
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Telefonları kullanılamaz hale getirtip yenisini aldırtmak
Galaxy A
Eger niyetleri öyleyse Allah belasını versin .Bende bi daha kullanmam.Sizinde aynı problemler var mi
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Benim a32 vardı androit 12 ye guncelledim cihaz isinmaya basladı. 2 defa servise goturdum yazılim.atildi duzeltmedi. Srvisle ugrasmak istemedig.icin baska aldım.budnda da aynı sorun avr bu daha cok isiniyor
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Haziran yaması geldikten sonra telefon kafayı yedi doğru düzgün çalışmıyor
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Benim androit 12 kurdugumdan beri oyle gittim yenisini aldım oda ısiniyor şaka gibi .Millett de bilip bilmeden lincliyo ben telefo. Kullanmayo bilmiyormusum sanki ben isitiyorum telefonu
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Artık teknoloji gelişiyor ve istedikleri herşeyi hedeflerine koyuyorlar ister cihazda ısınma ve çökertme sorunlarını dahi yazılım ile atıyor lar başka ülkelere bakacak olursam onlar da böyle şeyler olmuyor çünkü Samsung da diğer ülkeler de çok satılıyor tr yazılımı iyi değil hiç yabancı yazılımlar daha iyi diğer ülkeler göre çünkü TÜRKİYE'DE EKONOMİK KRİZLER OLDU FİYATLAR ARTTI SAMSUNG DA SATAMAYACAĞINI ANLADI SORUNLU YAZILIMLAR GETİRDİ YENİ TELEFON ALARIM DİYE.
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Telefon bendede kasıyor taki çarşamba günü yazılım atıldı serviste ondan sonra telefon kasmaya başladı
Galaxy A
Bu Samsunga Tepkimizi Gösterelim. Bunlar Fazla Olmaya Basladi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var