cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20s son güncellemeden sonra hata veriyor.

(Topic created on: 10-06-2020 03:25 PM)
149 Views
lastevil
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Son güncellemeyi yaptıktan hemen sonra Android.prcess.media sürekli durduruldu hatası alıyorum. Galerimdeki büyün resimler gitti. Telefon çalarken ses çıkmıyor alarm çalarken ses çıkmıyor sürekli bu hatayı alıyorum. Facebook instahram oyunlar kısacası hangi uygulamayı kullanırsam kullanayım sürekli bu hatayı alıyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Verilerinizi yedekleme alarak, Ayarlar - Genel yönetim - Sıfırla - Fabrika ayarlarına sıfırla işlemini uygulayın.

Sıfırlama işleminden sonra aynı sorun devam ederse Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin.
Durumun uzaktan kontrol edilebilmesi için Smart Tutor uygulamasını indirip Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan bağlantı alabilirsiniz.

Size yardımcı olucak ve yönlendireceklerdir.

View solution in context

0 Likes
1 Comment
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Verilerinizi yedekleme alarak, Ayarlar - Genel yönetim - Sıfırla - Fabrika ayarlarına sıfırla işlemini uygulayın.

Sıfırlama işleminden sonra aynı sorun devam ederse Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin.
Durumun uzaktan kontrol edilebilmesi için Smart Tutor uygulamasını indirip Samsung Müşteri hizmetlerini arayarak uzaktan bağlantı alabilirsiniz.

Size yardımcı olucak ve yönlendireceklerdir.
0 Likes