cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20s sarj sorunu

(Topic created on: 08-31-2021 01:14 PM)
140 Views
NarKotik
Active Level 1
Options
Galaxy A

Android 11 güncellemesinden sonra cihaz %50 lere geldiği zaman şarj yarıda kesiliyor sök tak yaptıktan sonra devam ediyor 1 aydır neredeyse var ne zaman çözülecek bu sorun !

11 Comments
Galaxy A
Keşke benim cihazda bozulsa
NarKotik
Active Level 1
Galaxy A
Neden :)
0 Likes
Veheb
Active Level 5
Galaxy A
Cihazlarda yaşanan şarj olmama durumları, batarya, şarj soketi, şarj cihazı gibi farklı nedenlerden kaynaklanabilecek sorunlardır. 

Farklı bir şarj cihazı ile cihazınızı şarj etmeyi deneyiniz. Sorunun devam etmesi durumunda, cihazınızdaki bilgilerin yedeğini aldıktan sonra garanti belgesi, fatura ve tüm kutu aksesuarları ile birlikte yetkili servise teslim ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

0 Likes
NarKotik
Active Level 1
Galaxy A
Alakası yok hepsini denedim ve a20s kullanan herkes de var yazılımsal bir sorun
Veheb
Active Level 5
Galaxy A
Ozaman format atmanızı öneririm
0 Likes
NarKotik
Active Level 1
Galaxy A
Hepsini denedim yazılımsal hata !!!
Zeynep1
Active Level 1
Galaxy A
Yazılımsal bir sorun. Bende de aynı sorun yaşanıyor. Telefonu tamamen kapatıp şarj edince tek sefede %100'e ulaşıyor.
NarKotik
Active Level 1
Galaxy A
Evet bende öyle yapıyorum maalesef :(
Solution
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Konu ile ilgili olarak cihazınızı sıfırlayın sıfırlama işlemi şu şekilde olmaktadır uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarih ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden de fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın Sorun devam
Sorun devam ederse hata raporu gönderin hata raporu şu işlemler ile gönderilebilir uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde hata raporu hata raporları gibisinden yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın ve gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kaydı verileri gönder yazan yazı seçeneğini açık halde tutun sorunu sıklığını seçin ve hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulur kendi Samsung members uygulamasını kapatmayın rapor tamamen gönderilene kadar birkaç dakika bekleyin yetkililer cihazınızı inceledikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde sizlere bir geri dönüş sağlayacaklardır Ayrıca cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerektiği söylenir ise aynı işlemleri tekrardan yapmanıza gerek yoktur bu seferde garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim edin

Bilmeniz gereken bazı notlar
Not
Cihazınızı en en son yazılım ile kullanın yazılım güncellemelerini kontrol etmezseniz ve kurup yapmazsanız cihaz hatalı ve sorunlu çalışacaktır yazılım güncellemelerini kontrol etmek için ve kurup yüklemek için şu işlemleri yapın uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulur ve tıkla indirin yazılım güncellemesi son güncelleme Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden en yukarıda yer alan indir ve yükle yazan yazı seçeneğine tıklayın cihaz otomatikman yazılım güncellemelerini denetleyecek tir yazılım güncellemesi olursa oradaki gerekli adımları uygulayarak güncellemeyi yükleyin ve kurun şarjınız ında en az %50 şarjınız ın en az %50 veya üzeri olması gerekeceğini de unutmayın
Not
Yetkililer hata raporu gönderdiğiniz zaman en fazla 10 gün içerisine kadar veya 10 gün sonrasına kadar sizlere bir cevap vermezler ise cihazınızı kontrol edilebilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim edin garanti belgesi ile birlikte bu işlemler ile sorununuzun çözülebileceğini umuyorum İyi günler
0 Likes