cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20s 2 android 11 şarj sorunu

(Topic created on: 10-20-2021 10:06 PM)
296 Views
Senju26
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar benim cihazım galaxy a20s cihazımda android 11 yüklüydü ama şarj sorunu ve wifi sorunu yüzünden garantiye götürdüm ve android 11 sorunlu olduğu için cihazımı android 10 geri çektiler ve sorun düzeldi ama ben yeniden sorunsuz android 11 güncellemesinin geldiğini nasıl anlayacağım nerden bileceğim sorunsuz android 11 geldiğini. Şuan güncellemeye bakı

image

image

yorum 1 haziran gözüküyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Senju26,

Smart Switch, cihaz içerisindeki verileri yedek alabileceğiniz ve yayınlanan yazılım güncellemesini yükleyebileceğiniz güvenilir, Samsung üretimi bir uygulamadır. Smart Switch uygulamasını bilgisayarınıza indirerek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Yayınlanan yazılım güncellemeleri, data kablosu ile cihazı bilgisayara bağladığınızda, uygulama ekranına yansımaktadır. Yazılım güncellemelerini yüklemeden önce önlem amaçlı bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD ​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızın yazılımını güncelleyin ve güncelledikten sonra cihazınızı sıfırlayın sıfırlama işlemi yaparak hataları önleyebilirsiniz ve hata varsa düzeltebilirsiniz sıfırlama işlemi şu şekilde yapılabilir
Uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayın girin
Genel yönetim yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan bir yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
0 Likes
Senju26
Active Level 1
Galaxy A
Bunların hepsini daha önce denedim garantiyede götürdğm oradada birşey çıkmadı düzelmiyordu hiçbir şekilde en sonunda android 10 a çektiler
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
O zaman güncelleme yiyin
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Senju26,

Smart Switch, cihaz içerisindeki verileri yedek alabileceğiniz ve yayınlanan yazılım güncellemesini yükleyebileceğiniz güvenilir, Samsung üretimi bir uygulamadır. Smart Switch uygulamasını bilgisayarınıza indirerek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Yayınlanan yazılım güncellemeleri, data kablosu ile cihazı bilgisayara bağladığınızda, uygulama ekranına yansımaktadır. Yazılım güncellemelerini yüklemeden önce önlem amaçlı bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD ​

0 Likes