cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A20

(Topic created on: 02-23-2021 11:02 PM)
791 Views
MahmutOsman
Active Level 8
Options
Galaxy A

Custom Rom farki ile a20 de olmayan özellikleri kullaniyorum 

image

64 Comments
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
aynen hocam zarar vermiyor daha önce denedim ama bir çok açılmayan dosyaları açabiliyorsun buda yenilik ve ozellik getiriyor örneğin yurtdisi okadad uygumala var yurt dışında kullanılan şu yazıyor cihazınız bu uygulamayı desteklemiyor aslında destekliyor ama yurtdisi Türkiye gelince uygumala bizde yok root burda çok ise yarıyor
Galaxy A
aynen çoğu şey desteklemiyor aynen kardeşim ama root atıldimi kullanılabiliyor 😇😊😊😇😊😇😇😊
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
hocam root olayında şunu sevmiyorum dr wep antivirus programı super su ve bunun gibi robotu şeyler geliyor dr wep antirus bunu virüs olarak görüyor daha önceki yaşadıklarım suan bu rootlu değil cok erken onun için süper user süper su bunları sevmediğim için atmıyorum root
Galaxy A
analdım kardeşim boştayken şarz yiyor diyemi sevmiyorsun 😇😇😇😇😊😊😊
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
yok hocam böcek resmi varya tehlikeli duruyor bilmeyenler vahh cihazim virüs kaptı sanar:) böceğin yani robot mu böcek mi öyle bisey:)
MahmutOsman
Active Level 8
Galaxy A
yaa ben a20 cihazı suan varya hayatta vermem s10 dan bir farkı yok şuan gayet güzell
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sene 2021
SuperSU öldü hocam.
Onun yerine Magisk var, açık kaynak ve güvenilir.
Bu arada güncelleme gelmiş bakalım.

Screenshot_20210223-235855.jpg

A21sss
Active Level 10
Galaxy A
süper su ve süperuser vardı evet ölmüş olması güzel uygulama yaratığa benziyor du sagol hocam bilgi için uzun zamandır uğraşmıyorum bu işlerle pek
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim, bir ara uğraşırsın.
Magisk SuperSU'ya göre daha avantajlı.
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
sagol hocam bilgi için