cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A20 android 11 performansı

(Topic created on: 08-29-2021 11:05 PM)
215 Views
banuözkılıç21
Active Level 7
Options
Galaxy A

En sonunda sinirden yükledim çünki 10 da kasıyor mesela uygulamaları açılış da çok takılıyor uygulamadan çıkarken felan neyse 11 yükledik biraz iyi inş gene kasmaz

11 Comments
Veheb
Active Level 5
Galaxy A
Merhaba , Cihaz düşük bir sisteme sahip olduğu için büyük ihtimalle yine kasabilir ancak ciddi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
0 Likes
Galaxy A
Aslında burda işlemciyi 7904 koysalarmış cihaz efsane olabilirmiş ama a30 alsınlsr diye yapmamışlar
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
A30 da Android 10'da çok feci kasıyordu. Amaç o değil
0 Likes
Galaxy A
Burda a30 kullanıcısindan duymak beni memnun etti
Veheb
Active Level 5
Galaxy A
bu tarz telefonları samsung nene dede telefonu niyetine üretiyor galiba
Galaxy A
Agam paramız yok yoksa bunların kasmasını neden çekelim gider xiomi alırım
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben Ahmet
Cihazınızı sıfırlamanız öneriyorum şu işlemleri uygulayın uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bugün ve tıkla indirin genel yönetim dil ve giriş tarihi ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın gelen sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğini bulur mu yatak Lion gelen sayfa içerisinden de fabrika ayarlarına sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın cihaz daha performanslı ve Android sürümüne daha uygun bir şekilde çalışacaktır Ayrıca ben büyük yazılım güncellemelerinden sonra Özellikle bu sürümü yükselten Yazılım cihazların sıfırlanmasını öneriyorum iyi geceler
0 Likes
AKHD
Active Level 4
Galaxy A
A serisi pişmanlıktır
Galaxy A
M seriside hepsi aynı A serisi daha iyi bana güven kötünün iyisi