cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A20 android 11 kasma takılma

(Topic created on: 10-02-2021 07:36 PM)
199 Views
yorgunsavasci
Active Level 6
Options
Galaxy A

Güzelim cihaz kasıyor android 10 sıkıcı olduğu için 11 e geçmiştim lakin bi youtuba giricem kasıyor takılıyor tiktoğa gir izlenmiyor bile 5fps bu nedir ya bildirim paneli bile gecikerek geliyor son uygulamalari kapatcam olmuyor yapmayın şöyle şeyler insan gibi güncelleme verin güzelim cihazları güncelleme ile berbat etmeyin

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Cihazınızı yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlayın Cihazı sıfırladıktan sonra kurulum yapar yapmaz interneti açmadan kullanmadığın işine yaramayan uygulamalardan kaldırıla bilenleri kaldırın kaldırılamayan uygulamaların depolamasını sıfırlayıp bildirimleri kapatıp pasif duruma getirin kullamadığınız bütün uygulamalar için bunu yapın baya bir rahatlama olacaktır cihazda ben A52 cihazımda ve kullandığım tüm cihazlarda bunu yaparım ayrıca pil bölümünden az kullandığın bildirimi önemli olmayan uygulamaları uykuya al pil daha iyi gidecektir

View solution in context

0 Likes
6 Comments
verdaisil13
Active Level 9
Galaxy A
@everyone arkadaşlar gönderiyi spam dıyerek bildirin. teşekkürler...
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy A
Tamam
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy A
Ne demeye çalışıyorsun fotolar benim güzeliğimi kıskanma yanlışlıkla bakmam bile size
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Bize bakmadığın için çok teşekkür ederiz böyle bir şeyi kimse haketmiyor
0 Likes
BoraS20FE
Expert Level 5
Galaxy A
At çöpe yenisini al
Solution
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Cihazınızı yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlayın Cihazı sıfırladıktan sonra kurulum yapar yapmaz interneti açmadan kullanmadığın işine yaramayan uygulamalardan kaldırıla bilenleri kaldırın kaldırılamayan uygulamaların depolamasını sıfırlayıp bildirimleri kapatıp pasif duruma getirin kullamadığınız bütün uygulamalar için bunu yapın baya bir rahatlama olacaktır cihazda ben A52 cihazımda ve kullandığım tüm cihazlarda bunu yaparım ayrıca pil bölümünden az kullandığın bildirimi önemli olmayan uygulamaları uykuya al pil daha iyi gidecektir
0 Likes