cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A20 Sıfırlama

(Topic created on: 10-22-2020 07:10 PM)
225 Views
Arda9990
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar telefonu sıfırladım fakat resimlerimi geri alamadım google resimler hesabına giriyorum hesabın şifresini kabul etmiyor samsung galeri giriyorum resimler geri gelmemiş halbuki yedeklemiştim bilgisi olan lütfen yazsın 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Fotoğraflarını Onedrive'da eşitlediysen. Galeri - Sağ üst üç nokta - Ayarlar - OneDrive ile eşitleyin ayarını açıp üstüne tıkla geldiğin sayfada "Şimdi eşitle" butonuna basıp eşitleme bitene kadar bekle geri yüklenir. Yedekleme yapılmadı ise geri yüklenmez.
Aşağıda arkadaşın dediği şekilde de yapmayı bir denemeni öneririm. Google çeviri ile yorumu türkçe çevirebilirsin.
Olmuyorsa müşteri hizmetlerini arayıp, smart tutor uygulaması ile uzaktan erişim iste yardımcı olurlar.

View solution in context

Solution
KeremE
Beginner Level 4
Galaxy A
yedekleyince olmuyorsa telefonundan başka bir şeye gönder sonra tekrar geri al

View solution in context

4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
You may be remembering the password of your Google account incorrectly, I forgot my password, reset the password and I recommend you to backup the smart switch instead of cloud services in the next reset
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Fotoğraflarını Onedrive'da eşitlediysen. Galeri - Sağ üst üç nokta - Ayarlar - OneDrive ile eşitleyin ayarını açıp üstüne tıkla geldiğin sayfada "Şimdi eşitle" butonuna basıp eşitleme bitene kadar bekle geri yüklenir. Yedekleme yapılmadı ise geri yüklenmez.
Aşağıda arkadaşın dediği şekilde de yapmayı bir denemeni öneririm. Google çeviri ile yorumu türkçe çevirebilirsin.
Olmuyorsa müşteri hizmetlerini arayıp, smart tutor uygulaması ile uzaktan erişim iste yardımcı olurlar.
Solution
KeremE
Beginner Level 4
Galaxy A
yedekleyince olmuyorsa telefonundan başka bir şeye gönder sonra tekrar geri al
Arda9990
Active Level 8
Galaxy A
Maalesef olmuyor hiçbiri yapacak bir şey yok yine de teşekkürler
0 Likes