cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A137F 14 güncelleme geldi

(Topic created on: 02-26-2024 10:34 PM)
211 Views
A137F_kullanıcısı
Active Level 2
Options
Galaxy A
Güncelleme geldi sonunda güncelleme hakkında çok fazla kötü yorum var yapmalı mıyım güncelleme?
10 Comments
lwizyy
Active Level 4
Galaxy A
Öğlen 3 ten beri android 14 te kullanıyorum telefonu bence harika olmuş. Animasyonlar gelişmiş uygulamalar arası kasma sorunu hafiflemiş. Cihaz daha şık ve daha stabil. Ayrıca Ocak güvenlik güncellemesi ile geliyor. Yapmanızı tavsiye ederim
Galaxy A
Sıfırlama yaptın mı peki?
0 Likes
lwizyy
Active Level 4
Galaxy A
Yapmadım
0 Likes
kullaniciii
Active Level 9
Galaxy A
O kadar yırtan oldu kendini guncelleme icin demistim hata kaynar diye guncellemek sana kalmis 13 daha iyi duruyor guncelligi dert etmiyorsan.(kendi sahsi gorusum)
YiğitA137F
Active Level 8
Galaxy A
Bu arada kötü yorumlara takılma gayet güzel akıcı ve daha hızlı hâle getirilmiş tek sorunu bazen takılıyor ama çok nadir o da zamanla düzelir (güncellemeden sonra sıfırlamadım bide)
uhumitau
Active Level 6
Galaxy A
Hayır çok iyi oldu cihaz, kendine geldi vallahi
0 Likes
Mertpek_A137F
Active Level 4
Galaxy A
Merhaba ben sıfırlama yaptım, gözüme kasıyomuş gibi geldi uygulamalar arası geçişte sonuç olarak akıcı olmuş animasyonla ben gayet beğendim.
0 Likes
Galaxy A
Güncellemeyi 1 saat önce felan yaptım kasma olmadı sıfırlama gereği duymadım abartılacak kötü bir yanı yok şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım
0 Likes
Mertpek_A137F
Active Level 4
Galaxy A
İçime kurt düştü rahatlamak için yaptım bende ama yapmaya gerek yok hayırlı olsun
0 Likes