cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A13

(Topic created on: 03-24-2023 11:36 PM)
103 Views
eren33
Active Level 5
Options
Galaxy A

Merhabalar instegramda yüksek çözünürlüklü reels videolarda donma ve kasma yapıyor telefonu sıfırladım yine aynı Android 12 den sonra oldu bu olay telefondan soğudum 

5 Comments
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
İntegral önbellek temizle ya da veriyi sil umarım düzelir
0 Likes
eren33
Active Level 5
Galaxy A
Hepsini denedim olmuyor bir türlü
0 Likes
furkancagatay
Active Level 1
Galaxy A

bende aynı durumdan şikayetçiyim bende A13 sma7f var son çıkan a13 instagramda reels videolarda önbellek temizlesemde telefonu yeniden başlatsamda sürekli kasmaya devam ediyor. Sevgilimde A13sma5F var eski a13 onda böyle bir sorun yok hem ona 5.1 güncellemeside geldi bana daha gelmedi

eren33
Active Level 5
Galaxy A
Vallahi banada gelmedi ya nasıl olacak böyle bilmiyorum Android 12 den beri böyle her yere yazdım bir şey değişmedi en sonunda telefonu değiştircem
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba eren33,

Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama optimizasyonları ile ilgili bir durum olabileceği için konuyu, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Cihaz yazılımı ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorsanız, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes