cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A13'te One UI Core'dan One UI'a geçiş yapıldı

(Topic created on: 01-09-2024 05:40 PM)
570 Views
rabug
Active Level 3
Options
Galaxy A
Biliyorsunuz ki yakın zamanlarda A13 5G modeli Android 14 güncellemesi aldı ve bu güncellemedeki en dikkat çeken özellik ise One UI Core'dan One UI'a geçilmiş olması. Şu anda A13 5G'de yazılım güncelleştirmesi yaparsanız telefonun işletim sistem adı One UI 6.0 olacak.
20 Comments
Galaxy A
peki diğer a13 modelleri için geçerli olacak mı bu?

SM-A135F ve SM-A137F için soruyorum.
rabug
Active Level 3
Galaxy A
büyük ihtimalle evet ama işler değişebilir şu anda A13 5G'ye geldi bu güncelleme
Galaxy A
Faydası ne?Sadece isim değişmesi dışında ne katıyor?
rabug
Active Level 3
Galaxy A
bir sürü yeni özellik elde ediyorsun şu an burada tüm detaylara değinemem internetten araştırmanı tavsiye ederim
Galaxy A
Zaten baktıgım için söyledim😊.Orta ve üst segmenteki gibi özellikleri kastedtim.Mesela kamera assistan,60p video çekimi,4k video çekimi,yapay zekaya yenilik vb.geldi mi ,hayır.Bunlar gibi işe yarar özellikler vetilmedikten sonra sadece isim değişmiş olur.
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy A
Sadece isim değişti ama yazılım hâlâ kısıtlı, yani pek bir anlam ifade etmedi isim değişikliği. 🫠
rabug
Active Level 3
Galaxy A
bu konuda çok fazla bir bilgiye sahip değilim bilgilendirmeniz güzel olur bildiğime göre one ui core ismi kullanılmıyor
SerhatKk
Active Level 6
Galaxy A
Sadece eskiden olan o core yazısı ayrımı kaltı fakat eskiden desteklemeyen özellikler halen desteklenmeyecek her ne kadar "core" takısı olmasa dahi sistemde o özelliği destekleyecek kod olmayacağı için özellik olmayacaktır.
rabug
Active Level 3
Galaxy A
bilmiyorum belki yeni düzeltmeler yapılmıştır o konuda
0 Likes