cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A13 çok yavaş

(Topic created on: 07-07-2022 01:01 AM)
468 Views
Vasili35
Active Level 1
Options
Galaxy A

Herkese selam. 

1 hafta önce a13 aldım. İnternet sayfalarında içerik yükleme hızı çok yavaş. Sayfaları aşağıya doğru kaydırırken fotoğraf ve yazılar 2-3 saniye sonra yükleniyor. İlk defa samsung kullanıyorum ve pişman oldum. Bütün çözüm önerilerini denedim. Bir faydası olmadı. Acaba bu sorun kronik mi yoksa bana mı denk geldi? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Vasili35,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

8 Comments
Galaxy A
Kardeşim cihaz işi şans işidir kronik olsa idi illa ki haberimiz olurdu formlar da fazla fazla görürdük a13 hakkında sizin cihazınızda indirdiğiniz bi dosya yada farklı şeyler de olabilir cihazı sıfırlayın verilerinizi yedeklemeyi unutmayın ve tabiki hata raporu gönderin sorununuz daha kolay çözülür saygılar
Vasili35
Active Level 1
Galaxy A
Cihazı sıfırladım hiç bir uygulama yüklemeden de denedim düzelmedi. Teşekkür ederim.
Galaxy A
Rica ederim ozmn son çare destek ekibi ile görüşün yada servise götürün yazılımsal sorun varmı yokmu baksınlar kardeşim inşallah çözülür iyi akşamlar
Vasili35
Active Level 1
Galaxy A
Öyle yapıcam kardeşim. Çok sağol. İyi geceler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A13 almadan önce bir düşünseydin o kadar para veriyorsun
Vasili35
Active Level 1
Galaxy A
Düşündüm kardeşim. Ben Samsung olduğu için aldım. 2016 model bir Samsung dan daha yavaş olabileceğini nereden bileyim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayıp sorması ne kadar aldınız A13ü
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Vasili35,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​