cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A11

(Topic created on: 12-04-2022 10:11 AM)
65 Views
uğurrr
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba,  dünden beri papara olsun tosla olsun flo olsun doğrulama kodu gelmiyor hiçbir uygulamadan nedeni nedir? Anneme gelirken bana gelmiyor

8 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Aynen atmye gidip sokunca kartı direk çıkıyo kaldırıyon blokeyş
uğurrr
Active Level 4
Galaxy A
Hayır hiçbir operatöre taşımadım.. yeni oldu bu
lactarius_A23
Active Level 7
Galaxy A
Diğer uygulamalardan sms geliyro mu?
uğurrr
Active Level 4
Galaxy A
Hayır gelmiyor
lactarius_A23
Active Level 7
Galaxy A
Sim kartı çıkarıp takın,
Telefonu yeniden başlatın
Eğer bunlar işe yaramazsa samsung memberstan hata raporu gönderin veya canlı destek (Members>destek>metin sohbeti veya uzaktan destek) ekibine bağlanın
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Arama alabiliyor musun
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin!
Not! Bu durumun Sorunun kaynağı kullanmış olduğunuz sim kartı hat tı operatörü ile kaynaklı olma ihtimali de var.
Mesela örnek verecek olursam hattınıza ait faturaları ödemediyseniz hat Kullanıma kapalı hale getirildi ise doğrulama koduları SMS gibi mesajlar Bu yüzden gelmeyebilirler.
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Merhaba, operatörünüz ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Hattınızın aktif olduğundan ve sorunsuz olduğundan emin olduktan sonra samsung telefonunuza takılı olan sim kartı çıkartıp tekrar takarak kontrol edin.