cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A11 kullanıcılarına duyrurur ! 📋

(Topic created on: 09-27-2022 10:27 PM)
311 Views
Apollo_457
Active Level 10
Options
Galaxy A

image

Bu cihazımızda dokunmatik sorunları ve donma ve kasma sorunları vardı ama Samsung bu konuya el atma kararı aldı a11 için ekran basma sorununa ve android 12 ile beraber bu sorunların çözülmesi planlanıyor ayrıca şunu belirteyim android 12 alacaksa telefonunuz sıfırlamayın çünkü güvenlik güncellemesi almışsa sorun yok demektir 

Bu aralar rahatsızım ve soii de hasta gibi🤧🤧🤒 nasıl olurda bu hastalık geliyor anlamış değilim az aktifim sadece. Ama geri dönücem members ailesi🤗👍

9 Comments
LixnuA11
Active Level 7
Galaxy A
umarım çözülür yoksa sinirden ekran kırılıcak 😅
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Dm den snaa tavsiye verecektim de sen bir şey yok dedin bide jsjsj 😄 sizler için yabancı kişilerede soruyorum A11 hakkında bilgiler ediniyorum bu yüzden bunu attım
LixnuA11
Active Level 7
Galaxy A
o kadar sıkıntı olmuyor alıştım bu probleme
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Knka inşaAllah düzelir yoksa çok can sıkmaya başladı dokunmatik sorunu böyle gitmez
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Dostum yabancı ülkeler deki kişiler bile bu durumdan rahatsız onlarda senin dediğin gibi söylüyorlar ekran basma sorunu sadece var şu A11 de
Galaxy-A34-5G
Active Level 8
Galaxy A
Demekki durduk yere kronik sorun oluştu knk cihazda samsung hata düzelteceğine hata yayınlıyor sanki her güncellemede
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Mlsf öyle hata güncellemesi yayınlıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A11 telefon güzel duruyor yalnız ama a11 de kasıyor benim yengemde vardı
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Böyle telefonların 4GB hafızası olması gerekiyor ama 2GB olarak uygun görürmüş ama bu telefonlar da iş için kullanılan teller.